Menu
A+ A A-

Друзі, раді представити вам онлайн-версію нового альбому «70/80» гурту «Кам'яний гість». Це новий варіант альбому, він відрізняється від CD-версії.

Послухати та завантажити альбом: http://7080.kg.org.ua/audio

Торрент-реліз альбому: https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=65306

Подивитися онлайн-буклет альбому: http://issuu.com/stoneguest/docs/7080-booklet4_final_pages_without_f

Дякуємо всім доброчинцям, що підтримали альбом у проекті «Спільнокошт»! Дякуємо команді BIGGGGIDEA!

Запрошуємо всіх 14 травня у клуб «Docker Pub», де відбудеться святкування дня народження гурту «Кам'яний гість».

Цього вечора «Кам’яний Гість» зіграє для вас свої кращі пісні, а також представить слухачам нову концертну програму «60/80», з українськими версіями пісень легендарних «The Beatles», «The Doors», «Queen», «Creedence Clearwater Revival», «RollingStones», «Genesis», «Slade», «Pink Floyd», «Rainbow», «UriahHeep», «JethroTull», Гарі Мура, Девіда Бові, Дженс Джоплін та Боба Ділана. Більшість перекладів, так само як цілком нові аранжування, є доробком музикантів гурту «Кам’яний гість».

Класика року в українському стилі - це варто почути наживо!

Офіційний сайт гурту «Кам'яний гість»: http://kg.org.ua
Офіційний сайт альбому «70/80»: http://7080.kg.org.ua

---------------
«70/80» – альбом гурту «Кам'яний Гість», у якому пісні світових рок-легенд 70-х та 80-х років виконуються українською мовою. Окрім близьких за змістом перекладів, він наповнений зовсім новими аранжуваннями, у яких драйв класичного звучання поєднаний із природною мелодійністю української мови, що надає свіжого подиху відомим пісням. Цей проект – своєрідна подяка класиці.

На цьому сайті використовуються фото та тексти, що належать їх авторам. Всі матеріали викладені для ознайомлення та узяті з відкритих джерел.