Menu
A+ A A-

Сингл «Coz I Luv You» британського рок-гурту «Slade» був виданий восени 1971 року та за декілька тижнів пісня злетіла на першу сходинку UK Singles Chart.

Не секрет, що багато справжніх хітів рок-музики було написано буквально за кілька хвилин. Приблизно так виглядали справи зі знаменитою композицією «Coz I Luv You» гурту Slade. Його менеджер Чес Чендлер, колишній учасник The Animals, наполягав, щоб його підопічні частіше самі писали слова і музику. Після однієї з таких бесід і почалася історія пісні «Coz I Luv You». Ось що згадував про це Нодді Голдер: «Він попросив нас створити хітову пісню, а це було не дуже-то просто. Ми з Джіммі придумали «Coz I Luv You» за двадцять хвилин, і Чес отетерів від неї. Нам здалося, що вона недостатньо фатальна для Slade. Тому ми додали всі ці плескання і притупування, що зробило її більш успішною в комерційному плані і стало нашим фірмовим знаком».

Як згадував Голдер, вони спеціально написали назву треку з орфографічними помилками - «Coz I Luv You»: «Ми подумали, що «Because I Love You» - це дурна назва для пісні, тому ми використали написання, яке могло б бути на стіні туалету в Мідлендс, і це зробило її просто забійною». Але самі музиканти з рок-групи Slade не особливо цінують «Coz I Luv You». В одному з інтерв’ю Джим Лі так відгукнувся про пісню: «Ми її вважали бабською, написаною на добивки альбому. Але за два тижні вона злетіла на перше місце, і ми подумали: «Що за хрінь?!». Це було так безглуздо».

Після виходу «Coz I Luv You» на групу Slade повалився праведний гнів представників сфери освіти. Музикантів звинувачували в тому, що своєю піснею вони підштовхують молодь свідомо допускати орфографічні помилки.

"Coz I Luv You"

I won't laugh at you when you boo-hoo-hoo coz I luv you
I can turn my back on the things you lack coz I luv you
I just like the things you do mmm,
don't you change the things you do mmm

You get me in a spot and smile the smile you got and I luv you
You make me out a clown then you put me down I still luv you
I just like the things you do mmm,
don't you change the things you do mmmm

When you bite your lip you're gonna flip your flip but I luv you
When we're miles apart you still reach my heart how I love you
I just like the things you do mmm,
don't you change the things you do mmm,

Only time can tell if we get on well coz I luv you
All that's passed us by we can only sigh hihi coz I luv you
I just like the things you do mmm,
don't you change the things you do mmm.

la la laa la la.. 

На цьому сайті використовуються фото та тексти, що належать їх авторам. Всі матеріали викладені для ознайомлення та узяті з відкритих джерел.