Menu
A+ A A-

Тексти, переклади, а також історії створення та цікаві факти про пісні

Run Through the Jungle

Пісня Run Through the Jungle була написана лідером американського гурту «Creedence Clearwater Revival» Джоном Фогерті. Вона була включена до альбому «Cosmo’s Factory», що вийшов у 1970 році та став п’ятим альбомом гурту, а також була зворотною стороною синглу “Up Around the Bend”, що вийшов у квітні 1970 і відразу став золотим.

Детальніше...

Riders on the Storm

Riders on the Storm - пісня Джима Моррісона та гурту The Doors, що увійшла до альбому LA Woman, який було видано у 1971 році. На початку шістдесятих років, коли Джим був студентом, він зустрічався з дівчиною на ім’я Мері, що мешкала за декілька сотень кілометрів від нього. Джим часто їздив до неї автостопом, сідаючи на пустельній нічній трасі у випадкові автомобілі. На малюнках Джима тієї пори нерідко з’являлося зображення самотнього подорожуючого чоловіка. Цілком можливо, що саме з тих часів почалася історія пісні Riders on the Storm.

Детальніше...

The Man Who Sold the World

The Man Who Sold the World - пісня британського музиканта Девіда Бові з однойменного альбому, випущеного в США у 1970 році і в Британії у 1971.

Детальніше...

All dead, all dead

Композиція «All dead, all dead» увійшла до альбому «News of the World» відомого британського рок-гурту «Queen», що вийшов у жовтні 1977 року.

Детальніше...

Coz I Luv You

Сингл «Coz I Luv You» британського рок-гурту «Slade» був виданий восени 1971 року та за декілька тижнів пісня злетіла на першу сходинку UK Singles Chart.

Детальніше...

Land of Confusion

“Land of Confusion” - відома політична пісня британського гурту “Genesis”, в якій поставлена під сумнів мудрість світових лідерів тих часів, коли між США та Росією виникла загроза ядерної війни. Текст написав гітарист Майк Резерфорд, а музика була створена всім колективом «Genesis».

Детальніше...

Over the Hills and Far Away

«Over the Hills and Far Away» - заголовна композиція альбому ірландського гітариста та співака Гері Мура «Wild Frontier», що вийшов у 1987 році. Альбом був записаний за участю всього трьох музикантів: самого Гарі Мура, клавішника Нілу Картера і басиста Боба Дейслі.

Детальніше...

Time

«Time» - пісня британського гурту Pink Floyd , що увійшла до альбому «The Dark Side of the Moon», який вийшов у 1973 році. Це єдина композиція платівки, де авторами зазначені всі чотири учасники групи, хоча текст та гармонію створив Роджер Уотерс - один з лідерів гурту. В різних інтерв’ю він розповідав, що ідея пісні прийшла до нього тоді, коли він зрозумів, що більше ні до чого в житті не готується.

Детальніше...

Come Together

«Come Together» - пісня з альбому «Abbey Road» гурту «The Beatles», що вийшов у 1969 році. Складається враження, що Джон Леннон писав цю пісню, знаходячись на перехресті паралельних світів. Текст настільки переповнений сленгом і алюзіями, що й досі існують суперечки щодо його заплутаного змісту. Зараз залишається лише здогадуватися, що саме мав на увазі автор.

Детальніше...
На цьому сайті використовуються фото та тексти, що належать їх авторам. Всі матеріали викладені для ознайомлення та узяті з відкритих джерел.